Kolimine24.ee      Tallinn      Tartu      Tagasiside       Kontakt     

Vana mööbli utiliseerimine

Võtke meiega julgelt ühendust tasuta konsultatsiooniks!


Küsi hinnapakkumist!

Tallinnas + 372 5333 4757

Kõik meie kolijad nii Tallinnas kui Tartus on kogemustega, professionaalsed kolijad, kes lähtuvad eelkõige kliendi soovidest ja hoolitsevad selle eest, et kolitavad esemed alati kahjustamata sihtpunkti jõuavad.

Suurema kolimise puhul tellige kolitavate esemete ülevaatus ning hinnapakkumine. Hinnapakkumise koostamine ja objektil käimine on Teie jaoks tasuta.

Tartus      + 372 55 079 21

Soodne kolimisteenus

Ühest kohast teise kolides võite soovida vabaneda mööblist, mis pole enam Teie jaoks vajalik. Meie aitame Teil seda teha ning viime soovitud esemed jäätmejaama või taaskasutuskeskusesse.

Tasuta võetakse vastu: ohtlikud jäätmed (akud, patareid, värvi- ja ravimijäätmed, päevavalguslambid jm) suuremõõtmelised jäätmed (sh vana mööbel, diivanid, kušetid, kapid, lauad, toolid jne) elektroonika komplektselt (külmikud, telerid, pliidid jm) taaskasutatavad jäätmed (metall, vanapaber ja -metall, plast- ja klaastaara.) pakendijäätmed ja töötlemata puit. 


Tasulised jäätmed on: ehituspraht, tekstiil (riided,vaibad), eterniit, portselan jne. Prügila arve jääb kliendi kanda, meile tuleb tasuda vaid tehtud töö eest.Võimaluse korral saame viia korraliku mööbli ja töötava tehnika taaskasutuskeskusesse, kus võivad teie asjad saada uue hingamise kellegi teise kodus. Taaskasutuskeskus võtab asju vastu tasuta.